ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Правила для учнів ВПУ НАУ та наслідки їх порушення

Вище професійне училище Національного авіаційного університету цінує свою репутацію серед батьків, учнів та освітян, тому вимагає виконання  правил, що наведені нижче.

 1. Учні дотримуються Кодексу честі учня, поважають символіку училища.
 2. Кожен учень зобов’язаний виконувати щодня вимоги щодо зовнішнього вигляду.
 3. Робочий день учня розпочинається о 8 годині 15 хвилин.
 4. Не допускаються пропуски занять без поважних причин. Батьки мають оперативно (телефоном, заявою або особисто) повідомити класного керівника або майстра групи про причини відсутності учня. За відсутності учня 3-х і більше днів допуск до уроків відбувається за наявності медичної довідки. Хворий учень відпускається додому за рекомендацією медпрацівника та з дозволу чергового адміністратора  (батьки попереджаються в телефонному режимі).
 5. Учні можуть бути зняті із занять лише за письмовим розпорядженням адміністрації.
 6. Під час навчальних занять учні знаходяться в навчальних аудиторіях училища.
 7. Верхній одяг зберігається у відведених  для цього місцях.
 8. Забороняється приносити до навчального закладу речі, які не мають відношення до навчального процесу.
 9. За збереження речей, які не мають відношення до навчального процесу (в т.ч. мобільних телефонів), адміністрація відповідальності не несе та розшуком не займається.
 10. Вживання нецензурних виразів є грубим порушенням дисципліни. Ввічливість, стриманість, доброзичливість є нормою поведінки учня. Учні повинні дотримуватись гарних манер по дорозі до навчального закладу та додому.
 11. Для учнів Вищого професійного училища НАУ неможливе будь-яке приниження товаришів, фізичний або психологічний тиск на них.
 12. Учні відповідають за книжки, отримані в бібліотеці та обладнання, яке використовується на уроках. Втрата або псування майна навчального закладу з боку учнів компенсується їхніми батьками.

13.Непокора вчителям, адміністрації училища,  необґрунтована відмова відповідати на уроці є грубим порушенням етикету навчального закладу.

 1. Учні повинні своєчасно виконувати домашні завдання. Пропуски уроків з будь-яких причин не є підставою для невиконання завдань (виключення – один навчальний день після тривалої хвороби).
 2. Не дозволяється паління в приміщенні та на території навчального закладу. Для учнів ВПУ НАУ паління цигарок на вулицях та інших громадських місцях є порушенням правил етикету навчального закладу.
 3. Енергетичні напої та напої із вмістом алкоголю заборонені для вживання в навчальному закладі; також заборонена поява в навчальному  закладі учня, який вжив алкогольний напій.

Адміністрація навчального закладу залишає за собою право при недотриманні «Правил учнів ВПУ НАУ» накладати стягнення  стипендії або виключення учня з навчального закладу.

Порушення учнем або батьками вищезазначених правил передбачає таке:

 1. Усне зауваження співробітника навчального закладу.
 2. Письмове повідомлення вчителем, класним керівником, майстром виробничого навчання або телефонна розмова з батьками щодо поведінки, ставлення до навчання, якості виконання домашніх завдань.
 3. Написання учнем пояснювальної  записки на ім’я директора для прийняття адміністративного рішення та залучення матеріалів до особової - справи учня.
 4. Письмове повідомлення адміністрації ВПУ НАУ батькам учня про порушення та прийняті міри.
 5. Винесення догани учневі в наказі по навчальному закладі.
 6. Призначення учню додаткового чергування по класу або навчальному закладі.
 7. Залучення батьків учня до відновлення  зіпсованого майна навчального закладу.
 8. Тимчасове вилучення в учнів мобільних телефонів, інших  електронних приладів, які вони використовують під час навчального процесу, з подальшою передачею батькам учнів.
 9. Призупинка або відміна діяльності учня в роботі учнівського самоврядування.
 10. Зниження оцінки з поведінки за підсумками семестру, року.
 11. Скасування встановлених учню матеріальних та моральних заохочень.
 12. Непредставлення учня на диплом з відзнакою, похвальні грамоти, похвальних лист.
 13. Виклик батьків до навчального закладу для бесіди з класним керівником, майстром виробничого навчання, заступником директора, директором.
 14. Не допускання учня до уроків (до  вирішання питання з батьками про причини  його відсутності на уроках, первинний медичний огляд для допуску до контактів з іншими учнями, приведення учня до належного зовнішнього вигляду, для розслідування грубого порушення дисципліни).
 15. Розгляд порушень на засіданні педагогічної ради, батьківського комітету, учнівського самоврядування.
 16. Встановлення директорського контролю за учнем з оформлення випробувального строку.
 17. Відрахування учня з навчального закладу.

Примітки:

 • дані правила докладно  доводяться класним керівником до відома учнів на початку  кожного навчального року;
 • батьки учнів особисто знайомляться з правилами поведінки для належної співпраці з навчальним закладом (під розпис).
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...